KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 6492304
nr 649 2304
Pastell
Signerad R S, Kvinna på gata, 24x25
Utrop:
100 kr
Såld:
950 kr
måndag 2 augusti 2010
kl 19:37:51
100 kr
150 kr
900 kr
300 kr
450 kr
550 kr
700 kr
800 kr
900 kr